Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije
Katedrala Poreč

  • Bazilika 1
  • Bazilika 2
  • Bazilika 3
  • Poreč
  • Vrata
: Neka ti srce bude posudica koju ćeš uvijek napuniti na izvoru Božje ljubavi! (sv. Katarina Sijenska)
: Ja sam vrata, govori Gospodin, tko kroz međe uđe, spasit će se; ulazit će i izlaziti i pašu nalaziti. (Usp. Iv 10, 9)
: "Ja sam svjetlo svijeta; tko ide za mnom, neće hoditi u tami, nego će imati svjetlost života." - Ivan 8,12

 

 

 

Svakog petka za vrijeme euharistijskog klanjanja u kapeli bazilike s početkom u 14,,0 sati počinje molitva za sve pokojne koji su umrli u župi u prošlom tjednu, za oni koji će umrijeti u idućem tjednu, kao i za duše u čistilištu. Molitvu animiraju i vode članovi Molitvene zajednice milosrdnog Srca Isusova za duše u čistilištu.

Svakog tjedna možete upisati ime pokojnika za kojeg želite zajednso s nama uputiti Gospodinu svoju molitvu. Imena pokojnika se upisuju na list koji se nalazi na stoliću na ulazu u katedralu.

Dođite i uključite se s nama u molitvi za naše drage pokojne.

Copyright © Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije - Katedrala Poreč - Sva prava pridržana.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.