Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije
Katedrala Poreč

  • Bazilika 1
  • Bazilika 2
  • Bazilika 3
  • Poreč
  • Vrata
: "Ja sam svjetlo svijeta; tko ide za mnom, neće hoditi u tami, nego će imati svjetlost života." - Ivan 8,12
: Neka ti srce bude posudica koju ćeš uvijek napuniti na izvoru Božje ljubavi! (sv. Katarina Sijenska)
: Ja sam vrata, govori Gospodin, tko kroz međe uđe, spasit će se; ulazit će i izlaziti i pašu nalaziti. (Usp. Iv 10, 9)

U subotu, 11. rujna 2021., na 75. obljetnicu mučeništva bl. Francesca Bonifaci, trojica hodočasnika - Snježana iz Poreča, Nenad iz Fažane i Josko iz Buja - nakon jutarnje svte mise u porečkoj bazilici krenulis u na hodočašće "na noge" u Krasicu. Hodočasnici su krenuli prema dolini rijeke Mirne i uspeli se do Krasice gdje su stigli na večernju svetu misu u 18,00 sati u Krasici.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije - Katedrala Poreč - Sva prava pridržana.

Ova web stranica koristi kolačiće

Ova web stranica koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Klikom na poveznicu 'Informacije' saznajte više o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.